Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból prawego podbrzusza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hudy136



Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 10:21 pm    Temat postu: ból prawego podbrzusza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam 30lat dokucza mi ból w prawym podbrzuszu zaczeło sie to w pażdzierniku tamtego roku po napieciu sie przy wierceniu wiertarką coś mnie w dole zabolało i do tego czasu mnie boli , na poczatku był to lekki ból jakby coś tam siedziało raczej taki dyskomfort teraz coraz częsciej przenosi sie ten ból do góry w okolice pepka i juz jest bardziej bolesny czasami promieniuje do jądra prawego i do nerki prawej
przebyte badania
-Badanie moczu -prawidłowe
-USG jamy brzusznej -prawidłowe
-RTG jamy brzusznej -cień wapnisty przy ujściu z moczowodu do pęcherza o srednicy 5,5mm było podejrzenie kamienia robili mi zabieg i sie okazało że kamienia nie ma

-USG jąder dzisiaj robione prawe jądro prawidłowe /lewe warstwa płynu 0,8cm ,torbiel 0,73cm ,poszerzone żylakowato naczynia 0,4cm

Czy te bóle mogą pochodzić z lewego jądra skoro mnie nie boli tylko czasami prawe, czy inna jest przyczyna?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak przeczytałam o bólu to pomyślałam o przepuklinie. czy byłeś diagnozowany pod tym kątem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hudy136



Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak kolego przepuklina w porządku i prostata też
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hudy136
jak mój nick wskazuje jestem kobietą. jeśli już więc coś piszesz to KOLEŻANKO Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group