Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BÓL podczas stosunku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 2:45 pm    Temat postu: BÓL podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem na początku ciąży nie wiem cio sie stało ale odczówam ból podczas stosunku może tak jest bo szyjka macicy i wejście do pochwy jest zamknięte i prawie brak śluzu czy wy też tak miałyście i czy to minie prosze o odpis plis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tak nie miałam,tzn nawet nie wiem bo ja tak do 20tc to wogóle nawet nie chcialam myslec o zblizeniu z mężem taki wstret mialam do sexu(naszczescie minelo Wink )Ale jesli Cie boli to nic na sile zapytaj lekarza prowadzacego ciaze co to moze oznaczac on Ci na pewno najlepiej pomoze a do tego czasu mysle ze powinniscie zastapic stosunki zwyklym przytulaniem zeby nie daj Boze tfutfu nie zaszkodzic,trzymam kciuczki za Ciebie i malenstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group