Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból pod uchem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pogodynka



Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 11:57 pm    Temat postu: Ból pod uchem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem tu pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość Smile Zacznę od początku. W sierpniu miałam ostre zapalenie ucha środkowego (dodam, że nie był to pierwszy raz). Dostałam antybiotyk w kroplach, ale niestety nazwy nie pamiętam. Leczyłam się w Anglii. Po około 2 tygodniach zapalenie ustało jednak po paru tygodniach ponownie zaczęło boleć mnie ucho. Tym razem już bez konsultacji z lekarzem postanowiłam leczyć się antybiotykiem, który jeszcze mi został po ostatnim zapaleniu. Po paru dniach dolegliwość ustała. W październiku wróciłam do Polski i długi czas przy zasypianiu lub leżeniu w tym uchu mi szumiało. Po miesiącu/dwóch jednak przeszło. Od tamtej pory boli mnie pod tym uchem, mam uczucie opuchnięcia i boli mnie gałąź żuchwy (Nie wiem czy tak to się akurat nazywa, ale jest to ta kość szczęki przy uchu). Ponad to dodam, że w tym czasie miałam badane IgE całkowite i granica była do 100 a moje wyszło 201. Proszę o pomoc i odpowiedź co to może być. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group