Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból pod lewą łopatką

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GTX



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:03 am    Temat postu: Ból pod lewą łopatką Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Podczas gry w siatkówkę, a dokładniej podczas skakania do bloku, odczułem ból pod lewą łopatką. Jest on silny i uniemożliwia normalne poruszanie się. Co to może być? Ma może ktoś skuteczny sposób na złagodzenie tej dolegliwości?

EDIT: Właściwie to ból występuje obok łopatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pan Sting



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Warszawy
PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy to zdarzyło się po raz pierwszy? Może to jakieś naciągnięcie mięśni pleców? Ponoć objawy niektórych z nich to może być właśnie ból pod łopatkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GTX



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wcześniej też czasami bolało, ale nie tak bardzo i szybko przechodziło - bolało po prostu tak, jak wszystko po jakimś wysiłku.
Też podejrzewam zwykłe naciągnięcie, ale chciałbym się upewnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś miałam takie bóle.
bolało mnie całe ramię i miejsce obok łopatki tak, że uniemożliwiało mi jakiekolwiek poruszenie ręką.
okazało się, że mam skłonności do zapalenia mięśni.
dostałam silne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.
jeśli ból jest bardzo uciążliwy to zgłoś się do lekarza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam od okolo 2 tygodni taki bol pod lewa lopatka, tylko w moim przypadku chyba przeskoczylo mi "cos" podczas wyglupow z moim mezczyzna. No i teraz cierpie, mozen ie az tak strasznie ale boli, np. gdy probuje wziasc glebszy oddech i jak jestem zgarbiona.
Czy konieczna jest wizyta u lekarza, czy po prostu samo mi to rpzejdzie????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group