Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból po pierwszym razie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatkaaa18



Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 4:11 pm    Temat postu: ból po pierwszym razie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc ja mam tak sprawe ze z moim chlopakiem miałam swoj pierwszy raz w wten wtorek nastepnie był jeden dzien przerwy i kochalismy sie w srode i w czwartek i podczas tych stosunkow bardzo bolało mnie jak moj chłopak wchodził we mnie i jak juz na koncu wychodził no w sumie na poczatku nie zabardzo mogł wejsc:(Czzy moze byc to spowodowane ze rany po pierwszym stosunku sie jeszcze nie zagoiły???i ile trwa takie gojenie,No i nurtuje mnie oytanie czemu on nie mogł na poczatku wejsc we mnei potem jak wyszedł i wszedł z powrotem bo juz normalnie wchodził?Mam nadzieje ze to co napisałam jest zrozumiałe i czemak na odp.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej by bylo jakbyscie poczekali z nastepnym razem tydzien, poltora... wszystko tam w srodku musi sie spokojnie zagoic. Przeciez te rejony nie sa przyzwyczajone do takich otarc, wiec bol jest jak najbardziej uzasadniony, tym bardziej po 2 dniach!

poczekajcie min.tydzien. Potem nie powinno bolec, a jak bedzie to o wiele mniej i stopniowo bolesnosc przejdzie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 1:36 am    Temat postu: Bol po pierwszym razie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze nie bylas wystarczajaco zrelaksowana kiedy w Ciebie wchodzil. A pozniej poprostu Twoje wejscie do pochwy troche sie ,,rozciagnelo'' i przestalo bolec Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Pinią . Po 1wszym razie nalezy odczekac pare tygodni,dopoki rany nie wygoja sie, w innym przypadku kolejne stosunki beda dosyc nieprzyjemne Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z poprzedniczkami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group