Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bol po peetingu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio z moim chlopakiem uprawiamy tylko peeting pod czasa gdy go piszcze, robie loda to jest wszysko spoko ale pozniej moj chlopak umiera z bolu, bola go wszystkie narzady nie wiem moze powinien sie z tym zglosic do lekarza ? zaznaczam ze podczas pieszczenia go jestem delikatna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc.Mam takie pytanie odnośnie Waszego problemu:Czy Twój chłopak osiaga orgazm podczas wspólnych zabaw?Pytam,ponieważ jest bardzo możliwe,ze jeśli go nie osiaga odczuwa te bóle,o których pisałaś.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak osiaga orgazm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno czasami mu sie zdarza ze specjalnie zatrzymuje wytrysk tzw. gdy juz czuje ze zaraz mu wyleci karze mi przestac i nie pozwala mu wylec moze to dlatego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Całkiem możliwe,że to dlatego,iż powstrzymuje wytrysk.Spróbujcie się zabawić bez takich technik.Niech osiagnie orgazm wtedy,kiedy przychodzi na to czas.Zobaczycie czy da to jakieś rezultaty.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
woj



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 7:27 pm    Temat postu: Po podnieceniu boli... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są to tzw. "blue balls".
Niemiłe, ale niegroźne.
Z jednej strony opanowanie, z drugiej strony nie należy przesadzać z wstrzymywaniem ejakulacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group