Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bol plecow

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 12:45 pm    Temat postu: Bol plecow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanie od jakiegos czasu bola mi plecy i prawa noga.Jakis czas temu mialam mozna powiedziec taki paraliz nie moglam ruszyc nogami i rekami i nie moglam rozmawiac, stracilam przytomnosc,ale po krotkim czasie odeszlo wszystko po przyjechaniu karetki.Nie dawno lekarz dl mi skierowanie na rtg kregoslupa i wyszlo asymetryczne zwezenie przestrzeni mkragowej l5 Spina bifida s1.Co to moze oznaczac ?a wizyte mam za jakis czas dopiero
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tragarz



Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt ci nie przewidzi co się dzieje bez zdjęcia rtg kręgosłupa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin_owi



Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam poszukać dobrego neurologa [zakaz umieszczania linków na forum] i zapoznać się z opiniami na jego temat, najlepiej szukając osób, które były jego pacjentami Smile Zdrowie to bardzo ważna rzecz i nie należy jej lekceważyć !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tamburino



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój tata miał podobne objawy, ale nie da się w ten sposób postawić diagnozy.
Jego zdiagnozowali dopiero na podstawie wyników RTG, które zrobił w Helimedzie w Katowicach.
Jego stan się pogarszał z dnia na dzień, więc nie mogliśmy czekać, a że tam można zrobić to niemal od ręki,
na cichutkim, nowoczesnym sprzęcie to zapłaciliśmy i wyniki dostał praktycznie od ręki.
Teraz jest już leczony, pod opieką specjalistów, ale tylko dzięki temu, że rzeczywiście zrobiliśmy szybko badania.
Zalecam Ci to samo, bo w przypadku takich objawów raczej nie warto ryzykować pozostawania bez opieki lekarskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RTG w takim przypadku to podstawa.Szczególnie, że wspominasz o paraliżu. Takich objawów nie wolno bagatelizować. Mój ojciec miał bardzo podobne, po badaniach wyszedł zespół przeciążeniowo – bólowy kręgosłupa - zalecenia: leki i nieforsowanie się. Dodatkowo, żeby ograniczyć ilość przyjmowanych leków ojciec zdecydował się na pas na kręgosłup, którego regularnie używa - http://www.diskdr.pl/produkty.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group