Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bol piety

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika Rzodkiewicz



Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Augustow
PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 10:33 pm    Temat postu: Bol piety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od razu przepraszam za brak polskich liter, ale korzystam z zagranicznej klawiatury i nie mam mozliwosci ich wstawiac.
Pisze na tym forum z nadzieja, ze ktos mi pomoze (tak, wiem, ze to nie zastapi mi pojscia do lekarza, ale moze ktos mial podobny problem). A mianowicie chodzi o to, ze od jakiegos czasu (cos okolo 2-3 tygodni) podczas chodzenia w obuwiu boli mnie jedno miejsce z tylu na piecie, utrudnia mi to chodzenie i z czasem bol sie zaostrza, jesli dlugo chodze to boli mnie cala pieta i bol jest nie do wytrzymania. Wydaje mi sie, ze nie mam zadnych zmian widocznych golym okiem czy wyczuwalnych reka. Jednak chodzac w butach nierzadko kuleje, aby but nie dotykal mi az tak tego miejsca i zeby zmniejszyc bol. Dodam jeszcze, ze mialam juz cos podobnego okolo rok temu, bylo podejrzenie ostrogi, aczkolwiek po zrobieniu przeswietlenia nic tam nie bylo (jednak po roku moze sie cos tam stalo).
Mam nadzieje, ze ktos sie wypowie na ten temat i z gory dziekuje za pomoc :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Od jakiego czasu nosisz aktualny rodzaj obuwia? Czy ten ból zaczął się może jakoś po zmianie właśnie obuwia? Próbowałaś je w ogóle zmieniać? Na jakieś inne, bardziej wygodne? Być może tutaj jest przyczyna i daleko szukać jej nie trzeba. Chodzisz aktualnie w zimowym obuwiu, kupiłaś je w tamtym roku i w tym roku znowu je nosisz? Być może problem był spowodowany tym samym.

Być może właśnie w okresie zimowym wybrałaś niekorzystne dla twoich stóp obuwie i tego konsekwencją jest uporczywy ból. Inna sprawa to twoja aktywność fizyczna, czyli praca jaką wykonujesz - nie naraziłaś się na jakąś kontuzję, która teraz się odbija?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group