Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból pięty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kristofer37



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 7:12 pm    Temat postu: Ból pięty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból pojawia się przy wyprostowanej nodze i zadarciu stopy palcami do góry. Ból zaczyna się z boku kostki w kierunku pięty od zewnątrz stopy.
Ból jest odczuwalny najbardziej pod piętą(z boku)od zew. strony stopy). Jeżeli mam nogę zgiętą w kolanie mniej lub więcej nic mnie nie boli, natomiast gdy zaczynam nogę prostować tzn, nie dużo brakuje do wyprostowania zaczynam odczuwać ból.
Gdy chodzę, biegam i jeżdżę na rowerze nic nie boli.
Proszę o diagnozę.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ea3fd2f8549c6ba.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jensen



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj kristofer,

minęło już trochę czasu, powiedz mi czy coś udało Ci się ustalić odnośnie twoich dolegliwości z piętą, o których pisałeś na forum? Mam dokładnie to samo i żaden lekarz u którego byłem do tej pory, nie umie tego zdiagnozować. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kristofer37



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 7:55 pm    Temat postu: Cholesterol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, kup sobie w herbapolu maść końską (czerwona) i wcieraj dwa, trzy razy dziennie - pomogło, pozdr

Dodano po 2 minutach:

Mam lekko podwyższony cholesterol (około 240), jak go zmniejszyć naturalnymi sposobami. Opada ruch, ponieważ, ćwiczę, jeżdżę na rowerze itp. Dzięki za udzielone rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kristofer37
a bierzesz jakieś leki?
w obniżaniu złego cholesterolu pomagają preparaty zawierające kwasy omega3.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jensen



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kristofer37 Dzięki wielkie kristofer! spróbuje tego sposobu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MarlenqaBii



Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 6:37 pm    Temat postu: odpowiedz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powstająca w skutek zwyrodnienia narośl na kości może mocno utrudnić funkcjonowanie. Początkowo ból pojawia się po przeciążeniu lub dużym wysiłku fizycznym. Odpowiada lekarz Marek Wolski:Opisywany przez Panią uraz prawdopodobnie spowodował naciągnięcie lub uszkodzenie ścięgna Achillesa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group