Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bol piersi po bokach i węzłów pod pachami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 10:52 pm    Temat postu: bol piersi po bokach i węzłów pod pachami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ciązy raczej nie jestem bo już 3 testy zrobiłam negatywne a boli jak nie wiem ;/
co mi moze być? wydaje mi się też że mam powiększone i lekko zaciemnione sutki no ale testy negatywne robione ponad 2 tygodnie od stosunku który i tak miał małe szanse na zaowocowanie ciążą
w piatek ide do lekarza ale może ktoś się z tym spotkał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak długie masz cykle i w którym dniu robiłaś testy??i jak wizyta u ginka
a dostałaś @ czy jesteś jeszcze przed??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam normalnie @ po 35 dniach, robiłam testy już po wystąpieniu @, byłam u ginekologa i mówił że to jakieś zaburzenia hormonalne ale na usg widzi że jestem przed owulacją (12 dzien cyklu)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha to może zrób sobie jakieś badania hormolalne..wtedy się wszystko wyjaśni Smile
ja mam straszliwy ból piersi i okolic po jajeczkowaniu do samej miesiączki ale nie zawsze.sutki robią mi się granatowe i bolą straszliwie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj to współczuję, mi sie to zdarzyło pierwszy raz, ponoć też z tego co gin mówiła ten mój poprzedni cykl był bezowulacyjny i stąd mogły być takie objawy, ale już przeszło Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój gin stwierdził że mam co drugi cykl bezowulacyjny Sad a my staramy się o dzidziusia.mój mąż był ostatnio na badaniu nasienia i teraz czekam na wizytę u ginka żyby pomógł mi w interpretacji wyników.jak będą ok to da mi leki na wywołanie owu,zrobi badania itd ...może w końcu nam się uda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to życzę powodzenia Smile my na razie nie staramy się o dziecko ale martwią mnie te cykle bezowulacyjne bo po nich mam skąpe okresy i sobie potem wmawiam ciążę, pewnie też będę mieć kiedyś problemy z zajściem w ciążę, mojej mamie wmawiano nawet że jest bezpłodna ;/
powodzenia!




mam piko prośbę, aby nie odbiegać od tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group