Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból lydki po artroskopii, po usunieciu ACL.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnitaaxD



Dołączył: 22 Kwi 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olecko
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 8:16 am    Temat postu: Ból lydki po artroskopii, po usunieciu ACL. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
16 kwietnia miałam artroskopie, usuneli mi ACL. W szpitalu nie miałam żadnych dolegliwości. Wyszłam ze szpitala 18. I na następny dzień zaczęła mi boleć łydka, a dokładniej tylna część. Boli tylko gdy noga jest w dole a gdy stoję też występuje takie dretwienie (mrowienie) i tak jakby zaczerwienia się. Gdy noga leży to boli tylko gdy dotknę. Skąd ten ból ?[/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem t bardzo częsta sytuacja, że pojawiają się bóle po usunięciu ACL. Ból może być promieniujący i dlatego pojawia się np: w łydce. Ekspertem w tym temacie nie jestem ale takie bóle mogą potrwać nawet do miesiąca, to efekt uboczny operacji. Radziłbym jednak skonsultować się z lekarzem i poinformować o tym, być może nie mam racji. zycze szybkiego powrotu do zdrowia i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MoniczkaMonika



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też jestem po artroskopii ponad rok, mam wszelkie dolegliwości z tego tytułu, różne powikłąnia, ale bólu łydki na szczęście nie. Nie mam pojęcia, dlaczego to masz i od czego....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olgaaa



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mówią lekarze, że artroskopia to zwykły, prosty, szybki zabieg a jednak tak wiele skutków ubocznych mająca :/ straszne....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widać, że jednak każdy organizm jest inny. Niestety....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group