Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból lewej strony brzucha, kłucie serca, krwawienie z nosa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamila.7



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 1:30 pm    Temat postu: Ból lewej strony brzucha, kłucie serca, krwawienie z nosa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boli mnie coś po lewej stronie. chyba trzustka. czasami ból jest taki że boli mnie cala lewa strona ciała. kłuje mnie w sercu i nie mogę złapać oddechu. co to może być??? Crying or Very sad

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamila.7
Czy to są jedyne objawy?Choroby współistniejące,leki,badania?Chorowałaś na coś ostatnio,waga przy wzroście,używki?Czy tylko ten objaw jest po lewej stronie przy żebrach,jak ze stolcem,wzdęcia,gazy,burczenie w brzuchu,choroby kobiece?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamila.7



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oprócz tego kreci mi sie w głowie. waże 49 kg i mam 178 wzrostu, pale papierosy, przy żebrach najmocniej mnie boli. ale ogólnia cała lewa strona, w brzuchu też mi burczy, nawet jak jestem najedzona.

Dodano po 1 minutach:

i ostatnio często leci mi krew z nosa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamila.7
Objawy wskazują na anemię i nerwicę.Należy koniecznie wykonać badania.Proszę się udać do swojego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group