Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból jajników w czasie ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 10:29 am    Temat postu: Ból jajników w czasie ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć jestem w piątym tygodniu ciąży. Nie znalazłam żadnego postu nan ten temat wię założyłam nowy. Chciałam się dowiedzieć coś od was na temat bolących jajników (raz z prawej raz z lewej strony) na początku ciąży. Bo mnie bolą, to nie jest ciągły, ostry ból, ale takie jakby kłucie co jakiś czas. Bardzo się martwię, naczytałam się jak głupia na temat ciąży pozamacicznej i wydaje mi się że taką właśnie mam. Byłam u gina, nast. wizyta pod koniec miecha. Może panikuję ale byłabym wdzięczna gdyby się ktoś wypowiedział. Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozciąganie macicy i więzadeł w okolicach jajników? może tak być, ale warto to skontrolować u lekarza
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Emilka, niedługo chyba świra dostanę. To moje drugie dziecko przy pierwszym nie było najmniejszych problemów, i chyba się tak nie przejmowałam. Mój gin jest na urlopie, może pójdę prywatnie na usg ale czy to nie za wcześnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć Szara:)
to wcześniej nie miałaś robionego USG?
jeśli się bardzo martwisz to idź prywatnie na badanie. nie ma co się niepotrzebnie stresowaćSmile
tylko może wcześniej zadzwoń tam i zapytaj czy jest sens robić usg skoro jesteś w 5 tygodniu, czy to nie za wcześnie.
powodzenia
G.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie miałam robione usg bo było jeszcze za wcześnie tak przynajmniej mówił mój gin. Byłam u niego jak spóżniał mi się okres tydzień. Pójdę prywatnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny no i się wyjaśniło. Byłam prywatnie u gina powiedziałam mu co mi dokucza, zrobił usg dopochwowe, i wszystko jak narazie ok. Fasoleczka prawidłowo ułożona, jajniki dobrze się mają, niewielka jest tylko nadżerka. Ale to ponoć nie jest takie straszne i nie wymaga interwencji. Acha a ten ból to mówił że to może mnie jelita bolą np przez słabe wypróżnianie czy zaparcia. Ale kazał zrobić badania najbardziej go interesują mocz i morfologia. Dzięki Gosia85 i Emilka za zainteresowanie. Acha mam zdjęcie mojej fasoleczki, śliczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeee:)
no to się cieszę! Smile
bardzo Very Happy

co do problemów z wypróżnianiem. to mogę Ci polecić.. suszone śliwki albo morele:) albo siemię lniane (najlepiej odtłuszczone - wtedy w mleku się nie ciągnie;))
siostra swoim dzieciom robiła tak: suszoną śliwkę na noc zalewała ciepłą przegotowaną wodą. i rano dzieci to wypijały. i pomagało Smile
spróbuj:)
i koniecznie zrób badania:) lepiej się upewnić że wszystko ok:)

no to trzymam za Was kciuki:) niech Fasolka zdrowo rośnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Gosia85 jutro idę na badania więc będę wiedziała co i jak. Ale jestem nadal niepocieszona bo pół nocy nie spałam bo mnie bolało w lewym podbrzuszu, przynajmniej wiem że to nie jajniki torbiele czy inne złe żeczy z fasolką. Może tak po prostu ma być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group