Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból jajników po miesiączce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi88



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 4:34 pm    Temat postu: Ból jajników po miesiączce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem po miesiączce (8 dzień cyklu) i co jakiś czas odczuwam silny ból w prawym jajniku, ale wydaje mi się, że to trochę za wcześnie na ból owulacyjny. Jeśli nie przejdzie mi to w najbliższym czasie zamierzam iść do ginekologa. Czy któraś w Was miała podobne bóle zaraz po okresie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fajna_babka



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm radziłabym Ci się wybrać do ginekologa. Prawdopodobnie nic Ci nie jest, ale co opinia lekarza to opinia lekarza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dżoana86



Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ból jajników po miesiączce to nie jest taka normalna sprawa. Nie powinno Cię boleć. Ale jak ktoś kiedyś powiedział organizm kobiety to bardzo skomplikowana machina i nawet niewielki stres potrafi rozregulować cały cykl miesięczny. Zgadzam się z przedmówczynią, najlepiej będzie jak i usg, ewentualnie jakiś inne badania i będzie czarno na białym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ana35



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moją przyjaciółkę bolały jajniki po miesiączce. Poszła do ginekologa, zrobił jej USG, nic jej nie wyszło, więc poszła do lekarza rodzinnego, on jej zrobił USG brzucha i wyszedł jej piasek w nerkach. Nie wiem czy jej bóle w dole brzucha to na 100% wina nerek, ale można zwrócić na to uwagę Wink Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fionka



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno ból jajników po miesiączce może świadczyć też o ciąży, ale tylko w jej początkowym etapie, potem to może być oznaką jakiś komplikacji. W każdym razie w obydwóch przypadkach koniecznie trzeba się wybrać do lekarza i skontrolować co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group