Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból jajnika promieniowanie do serca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amelinka21



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 1:55 pm    Temat postu: ból jajnika promieniowanie do serca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

Od kilku miesiecy mam uciążliwy ból po lewej stronie brzucha i boli mnie tez lewy janik, nie wiem czy to nie jest promieniowanie od bolacego jajnika przy tym boli mnie tez cale podbrzusze ... z początku myslalam , ze owulacja jest przyczyna własnie tych objawów ( bolącego jajnika i podbrzusza ), ale teraz sama juz nie wiem... przez ten bol mam takie lekkie promieniowanie do serca , taki efekt ukłucia ;/ ...

Jak próbuje wydotykać co jest w środku to czuje coś w rodzaju mięsnia twarde i przemieszczające się , ale tylko mam to z lewej strony ... często mi wzdyma brzuch tak bardzo pęcznieje i robi się strasznie twarde pozniej mam taki rozszywający ból po całym brzuchu i pojawia się biegunką ;/ jeszcze mam takie takie twarde zgdubienie w ogolicach mostku którym moge przesuwac w góre i w doł, poza tym w okolice pepka mam strasznie twarde ... co mi jest ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

amelinka21marsz do lekarza!
jeśli jajnik boli Cię tak długo to nie ma na co czekać!
prawdopodobnie masz zapalenie jajnika- ale tak naprawdę zdiagnozować może Cię tylko lekarz. zbada Cię, może przeprowadzi USG i inne badania i zleci leki.
nie lekceważ takich objawów bo możesz doprowadzić do bezpłodności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group