Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból jąder po podnieceniu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daro19



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 7:12 am    Temat postu: Ból jąder po podnieceniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem. Jak długo się podniecam i nie osiągam orgazmu to zaczynają mnie boleć jądra. Jest to ból dość nieznośny i utrzymuje sie później przez kilka godzin bez względu czy był ten orgazm czy nie. Czy to jakaś poważna choroba? Da sie to leczyć? Mam 19 lat.
Od kilku lat masturbuje sie dość regularnie Razz Może to być przyczyną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmniejszyć intensywność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daro19



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staram sie, ale jestem uzależniony :/ Intensywność: Raz na dwa dni... to chyba nie dużo...

Jakbym zmniejszył to by pomogło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daro19



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kiedy spotykam sie z dziewczyną ten problem mi mocno doskwiera.
Nigdy z nikim nie rozmawiałem o moim nałogu. Wiele razy postanawiałem sobie z nim skończyć, ale to jest silniejsze. :/ Boję się o przyszłość, że nie będe miał później przyjemności ze współżycia i etc.
Bardzo proszę o jakąś radę.
Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kalinka
Gość









PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój facet przestał, jak zaczęłam go zaspokajać w inny sposób Smile Może to niezły pomysł, co? Razz Poza tym gdy przyjdzie ci ochota na masturbacje spróbuj czymś się zając, wyjść z domu. Mam andzieję, że sobie poradzisz!
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może by wkońcu dojść do orgazmu?;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie mam podobny problem ale chodzi o coś innego - moja dziewczyna czasem siada w ubraniu na mnie okrakiem i wykonuje posuwiste ruchy pocierając mojego członka przez spodnie tymi ruchami i dochodzi do orgazmu ale takiego jakby niepełnego i potem bolą mnie jądra i podbrzusze.
Powrót do góry
Black Spirit



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponieważ sperma zbiera się w najądrzach i jest jej po prostu za dużo po podnieceniu nie zakończonym wytryskiem. Jeśli nie współżyjesz z dziewczyną to ból będzie Ci zawsze towarzyszył. Chyba, że dziewczyna przystopuje Smile
Moim zdaniem to dośc częsty problem i nie da się go w żaden sposób leczyc. To nie choroba. Nasz organizm to nie maszyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

thx, to mam jeszcze jedno pytanie - wyczytalem na necie że mam objawy przedwczesnego wytrysku (zdażyło mi sie 2 razy że podczas zwykłego całowania sie i dotyku niezbyt wyszukanego coś niecośs popuściło), chciałem znaleźć jakąś metode na zwalczenie tego ale jedyne co znalazłem to obietnice informacji po wniesieniu stosownej opłaty a na innych stronach zero konkretów
Powrót do góry
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 2:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To o czym piszesz minie jak rozpoczniesz narmalne, w miarę regularne współżycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group