Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BÓL GŁOWY Z TYŁU...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalek



Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Cracow
PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 8:53 pm    Temat postu: BÓL GŁOWY Z TYŁU... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, na początku pozdrawiam wszystkich serdecznie i witam. Nazywam się Michał, mam problem... Od paru dni boli mnie głowa z tyłu. Zasięgałem rad lekarzy lecz wysyłają mnie na kolejne badania a ja niestety zwijam się z bólu i nerwów... Pare dni temu wieczorem z niczego zaczela mnie bolec glowa z tyłu, a potem rano. bez powodu, nigdy tak nie było chyba ze na kacu.. (ból podobny). Może ktoś miał lub pomoże mi rozpoznać co to może być... oto wskazówki:
-ból jest przeywany (raz boli raz nie boli, jak boli to wytrzymac nie moge, chodzić bo głowa mi pęka z tyłu za uszami i promieniuje, a jak nie boli czuje sie zdrow jak ryba). nie wiem czy to ma jakis wplyw [bole wezlow ciagle sa? bole kregow szyjnych nie?]
-od dawna w miejscu bólów w głowie przy skrecaniu slysze trzaski, gdy powiadomilem o tym lekarza i powiedzialem moje przyposzczenia wysmial mnie...probowalem dwukrotnie
-bylem u neurologa, kazal zrobic rtg kregoslupa szyjnego (wyszly podejzenia niestabilnosci c2c3 c4 c5) oraz splyacenie lordozy szyjnej. reszta w porzadku
boje sie czegos powazniejszego. co oznaczaja te wyniki, czy powinienem sie martwic tak ostrym bolem glowy.. czy to do wyleczenia. mam pzreswieenie glowy ale termin za 2 tyg nie wiem jak wytrzymam w niepewnosci oraz z tym bolem, boje sie. dziekuje za wysluchanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyveri



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pain is awesome und great! Pain is a meaning of life! Life without pain is very bad and boring!

PAIN -Pan Android i Nicpo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieję, że prześwietlenie rozwiąże problem, a jakim lekiem pomagasz sobie przy silnym bólu? Mogę polecic pyralginę, jest chyba najlepsza na silne bóle głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to fakt mnie zawsze pyralgina pomaga na silny ból głowy, ale to pewnie dlatego ze ogólnie jest to jedyny dostępny bez recepty lek o tak silnym działaniu, inne nie pomagają mi w taklim stopniu jak pyralgina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group