Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy i trzesace ręce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 11:43 am    Temat postu: Ból głowy i trzesace ręce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanko związane z koleżanką. Od trzech dni skarży sie na ból głowy, nie pomagają jej tabletki i ręce sie jej trzęsą, nie chce słuchać i boi sie iść do lekarza. Co to może być?? Mam nadzieje ze nic groźnego Sad. Proszę o szybka odpowiedz. Z góry dziękuję Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co to może być... ale POWINNA jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Myślę, że rady powinien udzielić neurolog.
Wyślij ją do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to nie jest nerwica albo coś związanego z nerwami.....??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nedrin



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na podstawie obecnego opisu trudno jest powiedzieć dokładnie, co może być powodem takiej reakcji. Możliwości jest po prostu zbyt dużo, od sezonowego stresu, który może zniknąć równie szybko, co się pojawił, aż po jakieś stany depresyjne.

Musiałbyś napisać coś więcej o tej osobie, jej ewentualnych dolegliwościach, czy sposobie życia. Zachęcam też do wizyty u lekarza, jeśli stan nie zacznie się poprawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgodzę się z powyższym- za mało dolegiwości napisałeś.... proszę o więcej, a może coś się poradzi:) najlepszym rozwiązaniem będzie lekarz
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za pomoc, na pewno wyśle ją do lekarza, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group