Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból głowy - czy to może być groźne?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agentka27



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 2:41 pm    Temat postu: Przerazajacy bol głowy:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Sad nie wiem co mi sie dzisiaj stalo ale opisze to krotko:( rano obudzilam sie z lekkim bolem glowy (takim praktycznie nieodczuwalnym) gdy wyszlam na miasto (dodam iz nie zjadlam sniadania ) zlapal mnie(podczas pociagniecia nosem- wiem dziwne?!) okropny bol z tylu glowy tak 5 sekundowy przeszywajacy cala moja glowe az mi sie zakrecilo w glowie i mialam wrazenie ze starce przytomnosc bardzo ale to bardzo sie przestraszylam gdyz nigdy wczesniej nie spotkalo mnie cos podobnego dodam rowniez ze wczesniej nie mialam problemow z bolem glowy tzn nie to ze mnie nigdy nie bolala od czasu do czas przewaznie w przed dzien miesiaczki ale to chyba normalne:) Jestem moloda osoba mam 22 lata i strasznie boje sie o swoje zdrowie wic przyczyn mojego bolu zaczelam szukac ingdzie indziej niz w internecie i jak przeczytalam o jakims KRWAWIENIU PODPAJĘCZYNÓWKOWYM oraz o TETNIAKU odrazu ogarnal mnie paniczny strach ze moge to miec odrazu pojawily mi sie wszystkie objawy bylo mi niedobrze itd itp(czego to sobie czlowiek wkrecic nie potrafi eh...). Dodam rowniez ze lekko leciala mi krew z noska ale naprawde leciusienko i jeszcze czuje przy pochylaniu glowy w dól takie dziwne uczucie naplywu krwi do nosa i buzi bardzo sie boje bo nie wiem co mi jest:(SadSad jak ktos ma podobne objawy niech pisze



A ktos wie jakie sa przyczyny powstawania tętniaka i kto jest narazony na niego oraz objawy jakie wystepuja przy jego obecności

----yalissea---------
używaj opcji "edytuj" do poprawiania postu


---edit by Wind_Of_Hope---
temat przyłaczam do tematu pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group