Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból głowy a wyżynające się zęby mądrości.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biskopcik
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 5:56 pm    Temat postu: ból głowy a wyżynające się zęby mądrości. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od kilku dni boli mnie klowa z tylu, po prawej stronie. bol co jakis czas promieniuje jakby do srodka czaszki. od miesiaca po prawej stronie wyżyna mi się dolna "ósemka", którą trzeba bedzie usunąć (opinia chirurga-stomatologa) ponieważ nie zmiesci sie. zastanawiam sie czy to mozliwe ze ten bol z tylu glowy jest spowodowany zebem? boje sie ze to moze byc cos powazniejszego,jakis guz? prosze o pomoc!!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamietam że jak mi się wyrzynał ząb u góry to nie mogłam z bólu wytrzymać myślałam że to zapalenie ucha bo bolało mnie ucho i pół głowy
Powrót do góry
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi też się wyżyna ósemka, ale na razie nie boli mnie tak baardzo. W sumie mam ich 4, i na 100% wyrosną... wg mojej ortodontki Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group