Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha z prawej strony proszę o rady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaba94



Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 8:10 pm    Temat postu: Ból brzucha z prawej strony proszę o rady Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam proszę o poradę . Jestem 16 miesięcy po cięciu cesarskim . Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale od jakiegoś czasu ok 5 msc boli mnie brzuch w prawym boku . Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego na usg jamy brzusznej jednak nic nie wykazało . Następnym krokiem miało być badanie kolonoskopi jednak bardzo mnie to badanie niepokoi , jest możne jakiś inny sposób żeby dowiedzieć sie co to może być nie wykonując tego badania ? do jakiego lekarza powinnam się udać by mógł mi pomóc ?
Bol jest dosyć silny występuje najczęściej wieczorem jednak od kilku dni pojawia sie i w dzień i w nocy . leki przeciwbólowe i rozkurczowe nie działają . Badania na stany zapalne tez były robione i tez czysto . Prosze o mądre wypowiedzi . Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże w dalszym postępowaniu . Mam równiez nadzieje ze dzieki waszym radom omine to paskudne badanie Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group