Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonsa22



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 1:36 pm    Temat postu: Ból brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam Pytanie od przeszło tygodnia boli mnie podbrzusze dzisiaj powinnam dostać okres ale jak na razie go nie ma, boje sie że coś jest nie tak zamias okresu mam tylko taki dziwny mleczny śluz plis o odp Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczekaj jeszcze troszke, okres napewno się pojawi. Co do śluzu to jest wporządku, jeżeli nie wykazuje ona żadnych zmian w kolorze, nie przyjemnie pachnie, czujesz swędzenie, to idz do lekarza, ale napewno nie będzie to konieczne, wiec mozesz byc spokojna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwonsa22



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedź , ostatnio mam troche stresów to pewnie dlatego mi sie opuźnia okres no i wyobraźnia też tutaj robi swoje, mam nadzieje że okres przyjdzie bo inaczej sie załamie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allisca



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyobraź sobie że mam identyczny problem Razz Dziś powinnam dostać okres i kurde co chwile latam do kibla i nie wychodzi a bolą jajniki i plecki tak jak przy okresie....jeszcze te piersi poprostu koszmar !! Najgorsze jest czekanie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group