Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha , bulgotanie POMOC

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karlitto



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 6:53 pm    Temat postu: Ból brzucha , bulgotanie POMOC Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , mój problem zaczął się niedawno mianowicie około września i października bolał mnie brzuch ale to ustąpiło byłem przedtem u lekarza wszystko było okej , ale teraz po sylwestrze choć nic nie piłem wystąpiła biegunka , kał jest żółty zapachu nie umiem stwierdzić do tego boli mnie 4 dzień brzuch i strasznie bulgota w nim mam nudności do tego nie mam ochoty wogole nic jeść ale zjadłem ostatnio małe posiłki ale i tak nic sie nie zmienia boli mnie każda strona brzucha do tego jest twardy jak piłka wypchneło mi go jak u kobiety w ciąży 7 stycznia udam się do lekarza ale co to może być pomocy bo juz nie wiem co robic !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Dziś jest 7 stycznia i idziesz do lekarza. Bardzo dobrze, ale pozwolę sobie jeszcze na twoje zapytanie odpowiedzieć. Mimo wszystko, jak wrócisz z wizyty to podziel się tym, co przekazał Ci lekarz na temat twojego przypadku.

Najbardziej podejrzany może być w tej sytuacji żółty kał. Gdyby nie było żadnego specyficznego zapachu, nie było by większych powodów do obaw. Taki żółty kał może być wynikiem zjedzenia kilku marchewek. Jednak, gdy pojawi się ten specyficzny zapach, można mówić tutaj o stanach zapalnych, czy poważnych problemów z trzustką lub zaburzeniami wchłaniania tłuszczy.

Objawy mogą być również spowodowane problemami z Celiakią.

Sama barwa kału może powstać przez zjedzenie dużo produktów bogatych w koraten. Który może właśnie zabarwić kał. Ból brzucha jest kolejnym objawem. Dlatego, wydaje mi się, że przez żółty kał możemy mniej więcej dowiedzieć się, jaki jest twój problem.

Na całe szczęście, dziś masz tą wizytę, więc tak jak mówiłam - powiedz, co CI lekarz stwierdził Wink

pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karlitto



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapalenie trzustki jednak ale bedzie wszystko okej dostałem lekki i mam wyznaczoną kolejna wizyte mam nadzieje ze bedzie okej bo juz sie poprawia pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group