Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból 24/h

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
student92



Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 7:22 am    Temat postu: Ból 24/h Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, około 2 dni temu pojawiły mi się 2 guzki na podniebieniu twardy w okolicach zębów. Z początku nie bolało tak bardzo, lecz po pewnym czasie nie da się już wytrzymać z bólu, nie mogę przełykać, jeść itp. Byłem u lekarza to mi powiedziano, że są to afty, lecz nie wygląda mi to na afty. Proszę o pomoc nie śpię już 2 dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
U jakiego lekarza Pan był? Polecam wybrać się do stomatologa oraz do laryngologa, trzeba porównać opinie specjalistów. Być może to ropniak, owrzodzenia jamy ustnej, w które przerodziła się afta, polecam wypróbować żel stomatologiczny Sachol (dostępny w aptece bez recepty) oraz Dentosept (również bez recepty, bardziej skuteczny na różnego rodzaju zakażenia jamy ustnej).

Jednakże proszę nie bazować wyłącznie na mojej opinii, naprawdę konsultacja lekarska jest w tym wypadku ważna, proszę więc nie bagatelizować objawów, ale udać się do innych lekarzy, skoro jeden nie pomógł.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group