Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Boję się, że jestem chory psychicznie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mały123



Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 5:50 pm    Temat postu: Boję się, że jestem chory psychicznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym napisać o moim problemie męczy mnie nie wiem co to zbytnio jest około od roku męczą mnie dziwne myśli o chorobie psychicznej najpierw myślałem że mam depresje przez długi okres i nie dawało mi to spokoju po tym myślałem że jest ze mną coś nie tak (bo mój ojciec mnie nie wychowywał więc ne będe w 100% mężczyzną) a potym wydaje mi się że mam schizofremie i że mam zrąbaną psychike itp męczy mnie to już prawie rok i nie wiem co to może być i tu moje pytanie czy jest to coś poważnego i co to może być dodam że nic żadnych omamów nie mam ani nic z tych rzeczy

Dodano po 31 sekundach:

dodam że mam 15 lat:/

tytuł zmieniłam na bardziej adekwatny.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mały123
ale czemu myślisz że masz "zrąbaną psychikę" ?
możesz wymienić konkretne przykłady które wg Ciebie o tym świadczą?
albo czemu myślisz że masz schizofrenię/ depresję / inną chorobę psychiczną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mały123 a powiedz zdarza Ci się zbyt często siebie kontrolować? Chodzi mi o takie przesadne kontrolowanie siebie i swojego zachowania.. hmm bo skądś musiało się to wziąć, jesteś przecież jeszcze młody, więc dlaczego się tak zamartwiasz? Może porównujesz się do kogoś... piszesz, że tata Cię nie wychowywał, a czujesz, że jednak tego potrzebowałeś/potrzebujesz?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kleo108



Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam wiele osób, które rzeczywiście mają problem, wprawdzie nie z chorobą psychiczną, ale z przesadnym zamartwianiem się rzeczami, które się jeszcze nie zdarzyły... Możesz mieć problem, gdy zauważasz, że przestajesz kontrolować już swoje zachowanie... Powodzenia, ale tak na pierwszy rzut oka z tego co piszesz i jak piszesz, że jest z Tobą wszystko ok! Powodzenia i uszy do góry!


otrzymujesz ostrzeżenie za nie usunięcie strony www z podpisu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group