Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Błyszczace ciało

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CandyCeen



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 8:42 pm    Temat postu: Błyszczace ciało Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka, mam problem otoz gdy biore kapiel albo prysznic i sie myje mydlem( dove albo protex) zauwazylem ze moje cialo jest takie błyszczace i tak jak by z deka dziwne wygladu tak jak by byla natluszczona denerwuje mnie to strasznie bo chcialbym miec normalna skore polecacie jakies nie wiem mydlo siarkowe albo jakies inne rzeczy prosze napiszicie i pomozcie mi bardzo i to bardzo z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

candyceen, to dziwne, a golisz się na klacie/ nogach? Bo skóra ogolona zazwyczaj ładnie się błyszczy po umyciu i osuszeniu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hemma



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj po prostu kupić inne mydło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewa200



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 02, 2011 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam żel energetyzujący pod prysznic z mary cohr bardzo dobrze nawilża ale skóra się nie błyszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marija333



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Mnie też kiedyś zaczęła się błyszczeć skóra. Okazało się, że to pierwszy krok do robienia się ohydnych naczynek na skórze. I zrobiły mi się. Ale nie martw się! Mogę ci polecić fajny krem Siquens do cery naczynkowej. Mimo tego, że mi się naczynka porobiły na cerze- krem działa i jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przebiśnieg



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 9:56 am    Temat postu: Dlaczego... :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego, jak się myję cały mydłem (protex, palmolive, (obojętne jakie mydło) (włosy i twarz też) to mam błyszczącą skórę i cerę i pod włosami na głowie jak by się głowa też błyszczała :/ dlaczego, ja chcę żeby skóra była czysta, ładna i bez żadnego błyszczenia :/ żeby skóra oddychała... Proszę o pomoc

---Dziwnie znajomo brzmi ten post...ZApoznaj się z REGULAMINEM zanim złamiesz kolejne punkty. ----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie masz tłusta cere.
dopasuj mydlo odpowiednie do cery a nie "bo ładnie pchanie"..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przebiśnieg



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam tłustą cerę, ponieważ mam cerę mieszaną od urodzenia, a jak myję się mydłem to co raz więcej wytwarza tłuszczu tzw. (sebum)?

Dodano po 1 minutach:

wtedy się wysusza skóra, i jeszcze bardziej wytwarza więcej tłuszczu, co zrobić żeby uniknąć tego i żeby skóra wyglądała ładnie i pięknie, żeby oddychała, proszę o pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

isc do dermatologa.
tutaj nie ma lekarzy wiec nikt Ci nie pomoze no chyba ze bedzie mial taki sam problem i znał jego rozwiazanie.
umow sie na wizyte i napewno dostaniesz odpowiedz Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group