Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Błąd przy zakładaniu tematu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 2:33 pm    Temat postu: Błąd przy zakładaniu tematu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy zakładam nowy temat w dzialen antykoncepcja wywala błąd:


Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO biomedical_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 123542, word_id, 0 FROM biomedical_search_wordlist WHERE word_text IN ('ostatnio', 'jak', 'si??', 'kochali??my', 'za??o??eniem', 'prezerwatywy', 'dotkn????em', 'mojego', 'penisa', 'wyp??yn????a', 'niego', 'du??a', 'kropla', 'czego??', 'by??', 'preejakulat', 'raczej', 'prawda', 'mia??em', 'uwalone', 'r??ce', 'przenios??em', 'troch??', 'preejakulatu', 'prezerwatyw??', 'zak??adaniu', 'zak??ada??em', 'zewn??trzn??', 'stron??', '??o????dzia', 'kt??ry', 'mokry', 'p??ynu', 'mog??o', 'co??', 'sta??', '1', 'wypadku', 'wytrysk', 'nast??pi??', 'prezerwatywie', 'dopiero', 'jakich??', 'mo??e', 'minutach', 'wyp??yn????o', 'du??o', 'quot')

Line : 251
File : functions_search.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

błedy zwiazane sa z kodowaniem strony.
narazie musicie sie uzbroic w cierpliwosc.
niedługo forum bedzie miało nowa odsłone, zapewne lepsze serwery itp.
a poki co trzeba jakos to przezyc.
posty sa dodawane po jakims czasie wiec nie ma sensu pisania 10x bo i tak potem wszystko sie pojawi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
questionmark



Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam to samo, jak chce cokolwiek napisać to wyskakuje błąd.

Dodano po 23 sekundach:

ja mam to samo, jak chce cokolwiek napisac to wyskakuje blad.

Dodano po 34 sekundach:

ja mam to samo, jak chce cokolwiek napisac to wyskakuje blad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group