Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Biegunka i wymioty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 5:23 pm    Temat postu: Biegunka i wymioty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj wieczorem mam biegunkę, a w nocy do tego doszły wymioty. Czy to może być zatrucie pokarmowe czy coś gorszego? Dzisiaj się do lekarza nie dostanę, poczekam do poniedziałku. Co do tego czasu najlepiej brać by pomogło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to nic złego. Zalezy co jadłaś, musisz zwefyfikować i więcej nie robić sobie w żołądku rewolucji. od siebie polece, żebyś piła dużo wody i owoce. Sama mają biegunkę sięgam po lekarstwa, zwykle mi przechodziła po dobie biegunka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyrol



Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlogiczniej jedz do apteki i kup Smecte. Jeżeli ja już miewam takie problemy to od razu sięgam po nią. Samo z siebie raczej nie przejdzie a odwadnianie organizmu nie jest dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę że do poniedziałku to już Ci przejdzie, weź sobie smectę i jakiś probiotyk, lekka dietka, nawadnianie. Powinno być dobrze, mnie zazwyczaj takie zatrucie po dwóch dobach mija zupełnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
berry



Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 3:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jenka i jak samopoczucie? już wszystko w porządku? Mam nadzieję, że tak:) chyba to przez tą łagodną zimę tak te wirusy szaleją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cienoka



Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym sugerowała wspomóc organizm i zażyć [reklama]. Dobre szczepy bakterii potrzebne w przewodzenie pokarmowym powinny problem zlikwidować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milexica



Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biegunka i wymioty razem to poważna sprawa. Można naprawdę łatwo się odwodnić. Sama niestety takie coś przeszłam.. Warto mieć pod ręką elektrolity i popijać małymi łykami. Oczywiście, jeśli takie objawy są dłużej niż jeden dzień czy noc to warto iść do lekarza. Może to być zarówno zatrucie, jak i infekcja wirusowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group