Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BIEGUNKA[ ale nie taka ksiązkowa]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adziu007



Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 10:09 pm    Temat postu: BIEGUNKA[ ale nie taka ksiązkowa] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 16 lat i mam problem z konsystencja kału, szukalem w googlach ale tam pisze tylko u noworodkow i chodzi o to ze od 2 miesiecy mam rzadka konsystencje kału czasem dopadala mnie zgada w czasie wakacji codziennie przez 7 dni ale juz mi przeszlo, robie 1 raz dziennie albo raz na 2 dni. Nie chce isc do lekarza bo juz bylem bo mnie noga bolala i nie chce chodzic bo zaraz pomysli ze jestem jakims hipochondrykiem i se wymyslam choroby, albo bog wie co.
A i staram sie jesc duzo tluszczy i to kiedys pomoglo robilem twarde kupy a dzisiaj zjadlem 2 kotlety schabowe no i dzisiaj mi sie zwiekszylo.( nie byla woda ale rzadsze)

A i prosze o powazne potraktowanie tematu to nie jest zadna prowokacja albo cos, niech mi ktos doradzi.

Z góry dzieki

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sasanka26



Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze ta nietypowa motoryka jelit, ktora powoduje zmiany w konsystencji kalu jest spowodowana zaburzeniem rownowagi flory bakteryjnej ukladu pokarmowego, sprobuj pic lactoral przez kilka dni, mysle ze powinno ci sie poprawic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
migotka28



Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krk
PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też przy biegunce stosuje [reklama] (rozpuszczam w szklance wody) do tego lekka dieta i wszystko szybko wraca do normy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopiszę się...
Od maja mam problem z jelitami - najpierw podejrzewano jakieś zapalenie bakteryjne - biegalam do lazienki doslownie co 5 minut. Po lekach przestalo ale
po kilku miesiacach problem wrocil:/ Co prawda wodnite stolce oddaje raz dziennie - maksymalnie 3 wyproznienia ale wkurza mnie to strasznie!
Zawsze jak sie denerwowalam mialam biegunke ale... niczym sie nie denerwuje! dostalam skierowanie na badanie kału ale oczywiscie jestem chora wiec sie nie ruszam z lozka - grypa:/
Ktos ma jakies pomysly od czego to moze byc?
Przechodzilo co prawda na jakis czas tylko w momentach jak bralam metronidazol, jednak pozniej wracalo!
Nie ukrywam zaczyna mnie to wkurzac bo ile mozna...
Jedyna rzecza na jaka cierpie to wieczne niedobory zelaza ale to chyba nie wplywa na te cholerne biegunki,,,, czy sie myle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 3:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

halo halo!!! Czy ktos/ktokolwiek wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobiłaś zalecane badanie?

czy lekarz nie sugerował zespołu drażliwego jelita?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group