Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biale pryszcze na czlonku... co mam robic...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyzio
Gość









PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem czy dolegliwość Ci minęła. Z opisu jaki zawarłeś podejrzewam, że jednak nie. Z tego co napisałeś wygląda to jak grzybica lub drożdżyca. Obawiam się że bez odwiedzin u lekarza się nie obejdzie. Proponuję udać się do urologa (potrzebne skierowanie) lub dermatologa (nie potrzeba skierowania) jeżeli potwierdzi się to co napisałem to będziecie się musieli przeliczyć oboje , Ty i Twoja partnerka. Życzę powodzenia
Powrót do góry
Mr. P



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcial bym zapytac sie o cos innego. Mianowicie od bardzo dawna mam na dolnej krawedzi jak sie konczy żołądź dookola takie chrostki ktorych nie da sie usunac, musialy powstac dawno bo nie pamietam kiedy sie pojawily( jak bylem mlody zapewne). Jakos przywyczailem sie juz do tego i partnerka tez, jednak ostatnimi czasy pod napletkiem w okolicach tych okolicach czulem jakies podraznienie, przez pare dni, a za kazdym razem gdzi wchodzilem do lazienki pod napletkiem mialem duza ilosc bialej substancji( glownie w okolicach tych chrostek). Co 1-2 godziny chodzilem do lazienki zmywac te wydzieline, dodatkowo ta czesc byla bardzo podrazniona. Wszystko po paru dniach przeszlo, ale teraz podczas stosunku odczuwam duzo wieksza wrazlosic tego miejsca co znacznie przyspiesza orgazm ( dla przykladu wczesniej trwalo to 30-40 minut, teraz zajmuje czasem nawet kilka minut). Jest to troche krepujace a i od tego czasu odczuwam mniejsze pobudzenie sexualne. Nigdy nie bylem u jakiegos specjalisty z ktoryms z tych problemow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydzielina ta moze sugerowac że była to jakas grzybica.. a teraz po podraznieniu jest wieksza wrazliwosc.. dobrze by było gdybys sie udał do dermatologa (skierowania nie potrzebujesz) i mu opowiedział.. nie masz sie czego wstydzic bo pewno pani lekarka nie bedzie chciała ogladac tylko opis jej wystarczy.. wiec przełam sie..dostaniesz masc dla siebie i partnerki i bedzie po kłopocie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mr. P



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzieki skocze do dermatologa zobacze co mi powie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group