Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Białe krosty na jądrach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matrix_55



Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 7:15 pm    Temat postu: Białe krosty na jądrach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu zaczęły mi się robić białe krosty na jądrach. Nie wiem czy iść z tym do lekarza czy nie. To coś poważnego? Da się usunąć? Proszę o pomoc.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. A powiedz czy to Cie swędzi, boli czy odczuwasz pojawianie się tych krost? Osobiście miałem przez pewien okres mojego życia Plamki Fordyce'a, jednak to nie była choroba aczkolwiek przypomina to co Ty masz. U mnie krostki były nieco mniejsze, nie wyciskałem i nic nie robiłem. Czy Ty próbowałeś wyciskać te krosty? Być może to u Ciebie występuje, mogą być to też rosaki o ile to nie to samo nawet, nie znam całego nazewnictwa. Gorzej jak pojawia się świąd tych krost, to może być nieco niebezpieczne. Najlepiej będzie jak pójdziesz z tym do specjalisty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group