Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Białe dziwne rzeczy na bieliźnie o.O

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek80



Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 9:30 pm    Temat postu: Białe dziwne rzeczy na bieliźnie o.O Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Od jakiegoś czasu na swoich majtkach zobaczyłem bardzo dużo jakichś białych punktów Shocked , wielkości 0,2-0,4mm, tak około, bardzo małe są. Nie wiem co to jest, mam to codziennie (na początku to bagatelizowałem, ale stwierdziłem, że coś jest nie tak). Higienę osobistą utrzymuję na wysokim poziomie... Czy miał ktoś coś takiego? Co to może być? Jakieś pasożyty?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba;**



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: DT
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 1:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co ty masz w głowie???to jest sperma a nie pasożyty...haha pasożyty..dobre Laughing Exclamation

Bez przeklinania proszę !
Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kuba;** napisał:
co ty masz w głowie???to jest sperma a nie pasożyty...haha pasożyty..dobre Laughing Exclamation


sperma?? no cos mi tu nie pasuje bo przeciez musialby miec wytrysk zeby byla sperma Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group