Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Białaczka - diagnostyka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia0091



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 12:05 pm    Temat postu: Białaczka - diagnostyka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maiałabym jedno pytanie czy moze mi ktoś powiedzieć jakie są wyniki osoby chorej na białaczkę bo ja już po raz 10 robie wyniki i cały czas wychodzą źle 29.02 dostałam skierowanie do szpitala a z tamtąd sierowali mnie do szpitala onkologicznego bo niby mam białaczke.! powiem szczerze nie zanm sie na tych wynikach.PRZED TYMI BADANIAMI CAŁY CZAS POJAWIAŁY MI SIĘ KRWOTOKI Z NOSA SINIAKI BEZ WYRAŹNYCH PRZYCZYN GORĄCZKA NIE SCHODZIŁA PONIŹEJ 38.2 I BÓLE MIĘŚNI STAWÓW NIECHĘĆ CHODZIENIA. :!: :!:


POMÓŻCIE!!!


PS.NIE WIEM CO ROBIĆ


----edited by emilka----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inA123



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakbys mogła powiedz jakie badania miałas robione , na pewno morfologię, i jakie masz te wyniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia0091



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wię tak jak mówiłaś morfologię,pobieranie krwi dokładnie nie wiem jak to się nazywa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inA123



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o dokładne wyniki:P czyli ile masz leukocytów erytrocytów itd.. ale jesli lekarze powiedzieli Ci ze masz białaczke czyli musisz miec zbyt duzo leukocytów a za mało erytrocytów, tak najprosciej mówiąc. Teraz pewnie zrobią Ci kolejne badania. aha i jakie miałas OB ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia0091



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odp: cześć mam na imię iza jestem koleżanką Sylwi sylwia jest reaz w szpitalu więc ja pisze ta odpowiedź przykro mi ale wyniki badań malekarz rodzinny sylwi:*

z tego co mi wiadomo to miałapodwyźszone Ob ale jakie to nie pamiętam i nie będę kłamać


-----edited by emilka----
posty zostały połączone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group