Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bellergot + Concor Cor

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nobody2k



Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 9:01 pm    Temat postu: Bellergot + Concor Cor Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Byłem dziś u lekarza ponieważ męczą mnie od jakichś dwóch tygodni duszności (gdy się pojawiły rzuciłem palenie - mam 25 lat). Pierwsze badania wskazały przy okazji na zbyt duże ciśnienie i zbyt szybkie bicie serca. Do tego doszły moje od bardzo dawna drgające ręce w niektorych sytuacjach i lekarz zdiagnozował że te duszności to też pewnie na tle nerwowym a wadę serca pewnie mam po matce (która też się u niego leczy - choć nie mam żadnego kołatania serca które ma ona i które jest scharakteryzowane na jednym z tych leków które mi przypisał).

Przypisał mi również jakieś ziołowe tabletki z mentolem do ssania na te uczucie braku możliwości głębokiego oddechu oraz dwa nieziołowe leki których boje się brać ponieważ po przeczytaniu ulotki zauważyłem, iż zażywanie jednego i drugiego się wzajemnie wyklucza...

W "Bellergot" wyczytałem, iż nie należy stosować przy niewydolności serca i niewydolnosci oddechowej, a w "Concor Cor" znów pisze, że stosuje się go na niewydolnośc serca i duszności.

Może się nie znam, ale po takim czymś straciłem zaufanie do tego lekarza.

Czy ktoś kto zna się na tych lekach może mi pomóc rozsądzić czy lekarz popełnił błąd, a jesli tak to jak duży?

Szczerze wątpię by moje ostatnie duszności miały cokolwiek wspólnego z nerwicą, ponieważ nerwowe etapy w moim zyciu mam juz za sobą i prowadzę raczej spokojne życie Smile

Obstawiałbym bardziej tarczycę której nadczynność/niedoczynność powoduje właśnie drganie mięśni oraz duszności.

Poczekam na wyniki badań krwi i rentgena płuc, ale i tak sądzę, że przypisanie tych dwóch leków przez lekarza to jest jakiś skandal.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje/opinie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group