Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

balsam do ciała

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 10:16 am    Temat postu: balsam do ciała Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie sa Wasze ulubione kosmetyki do pielęgnacji ciała, macie jakieś sprawdzone balsamy do których często wracacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o balsamy to ja kupuje to co mi sie w danym momencie spodoba, fajny zapach, fajny sklad, nie mam ulubionego tym bardziej, ze jak sie smaruje czyms dwa tygodnie pod rzad to mi wreszcie zapach obrzydnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam sprawdzony krem nawilzajacy cetaphil da ultra. Uzywam go od dawna bo moja skora wrazliwa na wiele rzeczy ten krem akurat toleruje Very Happy Ma fajna konsystencje, szybko sie wchlania i dobrze nawilza Very Happy Dla mnie rewelacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje ulubione balsamy to oczywiście te http://freshandnatural.pl/pl/produkty/naturalne-balsamy-i-masla-do-ciala/ naturalne, one najkorzystniej działają na skórę i nie uczulają bo nie zawierają zbędnej chemii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agus1234



Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka, może znajdziesz cos na https://www.maxdrogeria.pl ? Warto próbowac nowych rzeczy, według mnie to dobry sposób by znalezc odpowiedni dla siebie kosmetyk. Na tej stronie masz duży wybór, wiec myślę, że coś Ci przypadnie do gustu Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
go8sina



Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja teraz oprócz balsamów to testuję olejki, dodaję je do kąpieli razem z albo zamiast płynów do kąpieli. I muszę przyznać, że już po kilku użyciach widzę różnicę. Skóra jest miękka, jędrna i znacznie dłużej nawilżona, natłuszczona. Trzeba tylko pamiętać, żeby raz na jakiś czas robić sobie przerwę, bo zbyt częste używanie olejków może zapychać skórę albo wręcz ją wysuszać. Ale dzięki temu taka mała buteleczka olejku jest niezwykle wydajna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malakarolina



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja akurat stosuję balsamy Dove'a, więc nic specjalnego nie jestem wstanie polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli o mnie chodzi to ja używam La Roche https://www.doz.pl/apteka/p60234-La_Roche-Posay_Cicaplast_Baume_B5_kojacy_balsam_regenerujacy_100_ml , jest dobry dla skóry suchej i alergicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynad



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu stosuję różnego typu olejki, lecz znalazłam balsam, który świetnie nawilża skórę i zawiera w sobie olejki - Eveline Cosmetics Botanic Expert 5 drogocennych olejków. U mnie się sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie wracam do dermokosmetyków aptecznych bo świetnie nawilżają skórę i jej nie przesuszają. W kosmetyki zazwyczaj zaopatruję się na stronie https://www.apteka-leki.pl/. To super apteka internetowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group