Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bakterie na rękach

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cysta



Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 5:53 pm    Temat postu: Bakterie na rękach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam otóż problem, ponieważ wczoraj gdy przyszłem z dworu byłem u wizyty u psycholog, czekałem na nią ok 1,5 godziny no i w miedzy czasie gdy szłem na góre to się wywróciłem na schodach no i reke niestety na podłodze wylądowała a wywróciłem się dlatego że za wysokie schody były potem poszłem usiąsc na ławeczce czekając na niej w miedzy czasie w ogole nie czulem sie zadowolony że tak się stało i jeszcze dotykanie klamek w dodatku gdy wróciłem do domu umyłem pare razy rece mydłem a potem z 2 razy domestosem jak zaczełem myc rece tym domestosem to strasznie piękło no i zrobiły pod palcami takie małe ranki że az wyżarło prawie że do krwi no i w miedzy roznych miejscach zaczerwienienie posmarowałem sobie dłonie kremem takim do rak no i mialem tłuste rece, no i jakos bylo ok tylko nastepny dzień jak poszłem do szkoły to po prostu tak się -----łem bo chłopaki sie przywitali no i oczywiscie musialem sie przywitac bałbym sie ze moga sie smiac ze mnie no i oczywiście przyszedł katacheta od religi witając się życząc szczeliwego nowego roku no i potem zaczął rozmawiać na temat że w sylwestra jakoś wiekszość osób jakaś była grypa żołądkowa i że biegunki rózne występowali coś mówił w tym stylu, w ogóle już mnie to tak obrzydziło że po prostu jak się z nim witałem to jakiegoś syfa mogę się nabawić i że jakieś zakażenie mi się wda po prostu brzydze mu sie podawać reki, nie wiem co zrobić jak przyjdę do domu pewnie znów umyję kilka razy mydłem i muszę przeżyc ten ból z tym domestosem, proszę pomóżcie mi już mam dosyć z tym witaniem się i podawaniem ręki jak to uniknąc??????? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysta
po pierwsze- czytasz w ogóle? czytałeś sposób użycia domestosu? pisze wyraźnie, że jest to produkt SILNIE ŻRĄCY i że powinno się używać rękawiczek ochronnych kiedy korzysta się z tego środka.
więc, proszę Cię, nie dziw się, że masz rany na dłoniach- mają prawo wystąpić.
moim zdaniem powinieneś udać się z tym do lekarza. niech zobaczy, czy skończy się tylko na bólu, czy to coś poważniejszego.

po drugie- jeśli nie chcesz podawać dłoni na powitanie to jej po prostu nie podawaj. zlinczują Cię za to? a niby czemu?
masz prawo nie chcieć podawać dłoni na powitanie i nie musisz wyjawiać powodu czemu tak jest.

co do księdza- ma rację. mnóstwo osób cierpiało/ cierpi na grypę żołądkowo- jelitową ale to przecież wcale nie oznacza, że ksiądz ma syfa. w ogóle gdzie w tym rozumowaniu logika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cysta



Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak smarowałem ręce tym domestosem to juz mi się rece trzesły z tego jak on działał żrąco, no i wyzarlo mi troszke w lewej rece miedzy palcami no i w prawej rece tez miedzy palcem az mi wyzarlo do miesa no i nie wiem co z tym zrobic tak zeby ta skora odbudowala się??? no i ja sie boje czy przez taka mala ranke moze jakis syf byc ale nie leci mi z tej ranki krew, tylko boje sie ze moge sie czegos nabawic..................... Prosze pomozci bo ja juz wariuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prosze pomozci bo ja juz wariuje


Cytat:
moim zdaniem powinieneś udać się z tym do lekarza. niech zobaczy, czy skończy się tylko na bólu, czy to coś poważniejszego.

tu masz odpowiedź na swoje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:44 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu ..Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group