Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badanie usg brzucha dziecka w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 1:13 pm    Temat postu: Badanie usg brzucha dziecka w Warszawie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś moze tutaj polecić mi dobry gabinet w Warszawie, do którego można się zapisać z dzieckiem na badanie usg brzuszka?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wybrałam się na usg do Balumedu. Polecam wszystkim którzy się boją badania - fachowa i profesjonalna obsługa miły przyjazny personel naprawdę rodzinna atmosfera. Badanie jest całkowicie bezbolesne, nie wiem jaki był sens w moim stresie ( źle że wcześniej nie wyczytałam w sieci na czym to badanie polega to moze mniej bym sie badania bała.....) Pani doktor, jaka wykonywała badanie to sympatyczny człowiek z sercem dla pacjenta.
http://balumed.pl/uslugi/pracownia-usg-echo-serca/ - tutaj masz kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

waszym dzieciom też lekarz kazał brać coś na wzdęcia przed badaniem usg? mój 13latek brał ulgasim, kupuję te tabletki dla siebie bo czasami mam problem ze wzdęciami, od razu brzuch puchnie i czuję się bardzo niekomfortowo, po tabletce przechodzi i tez w porównaniu z innymi podobnymi lekami ten ma dobrą cenę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel34



Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 6:26 am    Temat postu: Re: Badanie usg brzucha dziecka w Warszawie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

urm napisał:
Czy ktoś moze tutaj polecić mi dobry gabinet w Warszawie, do którego można się zapisać z dzieckiem na badanie usg brzuszka?


Witaj. Ja byłem z synkiem w placówce LUX MED https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ Pracownia Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej, Mammografii, USG i RTG ul. Cegłowska 80. Na USG można się zapisywać pon-pt w godzinach 8:00-18:00. Przyjmował nas lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Posiadają nowoczesny sprzęt, więc wyniki są dokładne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group