Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badanie tylko czego ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Breze
Gość









PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 2:45 pm    Temat postu: Badanie tylko czego ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

sytuacja wyglada tak ze od jakiegos roku lecze sie u hematologa z powodu problemow z krzepnieciem krwi. Podstawowe badnia ambulatoryjne nie wykazuja zadnych nieprawidlowosci wiec ostatnio udalo mi sie namowic lekarza na skierowanie na badania szczegolowe. Dziasiaj odebralem to skierowanie do szpitala bo to bedzie robione w warunkach szpitalnych...i dlatego moje pytanie, czy beda mnie tam przetrzymywac jakis czas z powodu tego badania, lekarz mi nic niemowil zebym sie jakos przygotowywal do dluzszego pobytu, pacjenci troche mnie wystraszyli wizja klucia w kregoslup czy pobieraniem szpiku, czy to prawda ? Czy ktos jest mi w stanie udzielic informacji jakie badania w takim przypadku sie robi i jak to wyglada?

Pozdrawiam !
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badanie szczegółowe czesto polega na serii kilku badań, więc jest bardzo prawdopodobne, że zostaniesz kilka dni. Jesli będzie to tylko jedno badnie i jestes w dobrej kondycji to nie będa Cię tam trzymać. Jeśli badania będą niekarzystne to byc może będziesz wymagał hospitalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group