Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

badanie płuc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kabus22



Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 4:44 pm    Temat postu: badanie płuc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 17 lat i pale papierosy, mama chce mnie wziąć na badania bo chcą sie dowiedzieć czy pale, jakie badania trzeba wykonać, czy mogę sie nie zgodzić na takie badania , skoro 18 lat mam 5 lipca 2018
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justaust



Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spove



Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przydatny post!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 10:50 am    Temat postu: Re: badanie płuc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kabus22 napisał:
Witam. Mam 17 lat i pale papierosy, mama chce mnie wziąć na badania bo chcą sie dowiedzieć czy pale, jakie badania trzeba wykonać, czy mogę sie nie zgodzić na takie badania , skoro 18 lat mam 5 lipca 2018

Nie musisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group