Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badanie nasienia u katolika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rain



Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 6:04 pm    Temat postu: Badanie nasienia u katolika Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy gdzieś wykonać etyczne badanie nasienia, tak aby było one zgodne z nauczaniem Kościoła? Jak to wygląda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie zalezy w jakim celu chcesz wykonać to badanie, bo jak bym walczyla o dziecko to zadnych oporó bym nie miała, a inna sprawa to np. sprzedąc nasienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

otóż to, ja też tu nie widzę przeszkód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anette



Dołączył: 12 Kwi 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czym się różni takie badanie od normalnego? W sumie nigdy nie słyszałam o tym, a też musimy chyba sobie zrobić takie badanie, bo to za długo już trwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 2:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiedziałam że jest coś takiego jak badanie nasienia dla katolików. Jest coś takiego?

Chyba nie da się "wyciągnąć" nasienia do badania inną metodą niż masturbacja.

W sumie to ciekawe, bo skoro katolicy nie dopuszczają możliwości masturbacji to jak wykonać badania nasienia? A może w tym momencie, gdy dotyczy to ich samych, to już hipokryzja i robią sobie badania zapominając o tym, że kościół krzyczy o złym wymiarze masturbacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group