Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kleo91



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 4:23 pm    Temat postu: Badania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu miałam obowiązkowe, studenckie badania. Okazało się, że w krwi mam podniesiony poziom aspatu i alatu, dlatego lekarka doradziła mi pójście do lekarza rodzinnego, aby dla pewności zbadać moją wątrobę. Poziom aspatu i alatu nie przekracza rażąco normy (apsat 50, alat 50), jednak jest to moje trzecie badanie w tym roku pod tym katem w styczniu miałam 10, 20, a kwiatniu 27, 40. Niepokoi mnie to, że poziom wzrósł w ciągu pół roku. Zastanawiam się czy moze mieć to związek z cytomegalią, którą przechodziłam na przełomie lutego i marca. Czy tak późno dałaby o sobie znać w "wątrobie". Pozostałe wyniki przekraczjące normy to mocznik w krwi 7,8mmol/l, ciała ketonowe w moczu, szczawiany wapnia, liczne bakterie i jego ciężar właściwy. Czy powinnam z tym iść do lekarza, czy nie są to wyniki wymagające szbkiej wizyty. Bardzo proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group