Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badania prenatalne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUHA



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 10:22 am    Temat postu: Badania prenatalne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Szukam kobiet, które podobnie jak ja ze wzgledu na wiek powyzej 35-tki musiały przejść pomiedzy 11-13 tygodniem ciąży badania prenatalne.
Proszę o odzew gdyby ktoś chciał podyskutować na temat wyników, co one oznaczają i jakie niosą informacje o stanie zdrowia dziecka. A może ktoś z Was zna dobre strony informujace o tych badaniach i interpretacji wyników???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ryba1548



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 24 lata i wlasnie czekam na moj wynik z testu PAPAA jak go dostane to napisze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ryba1548



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dOSTALAM SWOJ WYNIK,SA TAM ZAROWNO WYKRESY JAKI NORMY ORAZ KOMENTARZ DO NICH.U mnie wszystko jest ok.Jesli chcesz znac dokladnie chetnie napisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AniaW.



Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat jest bardzo stary, ale pozwolę sobie go odświeżyć. Jestem w ciąży, mam trzydzieści lat, jestem też obciążona chorobą genetyczną i chciałabym koniecznie wykonać ---link usuwam. to nie miejsce na reklame--Obawiam się wyników - szukam osób, które będą musiały niedługo przejść to samo, co ja. Mogłybyśmy się wspierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asane



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dość wyczerpująco i szczegółowo temat badań prenatalnych opisany jest tutaj: http://www.biomedical.pl/ciaza/badania-prenatalne-23.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy badania mona wykonać na fundusz?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest taka mozliwosc. Jednak z tego co wiem to badania są zlecane jeśli kobieta jets już w poźniejszym wieku.No i musisz mieć skierowanie od lekarza na narodowy fundusz zdrowia. Bez skierowania takiego badania nie wykonasz.
Większość kobiet chodzi do lekarza w ciązy prywatnie i prywatnie wykonuje badania. Większość badań prenatalnych nie jest drogich tak wieć moim zdaniem nie ma się tutaj nawet nad czym zastanawiać....

Na tej stronie jest sporo informacji o badaniach prenatalnych jak rownież o badaniu kosmówki po poronieniu
-- link usuwam. to nie miejsce na reklame---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karafka



Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja w ubiegłum roku miała robione takie badania - nie ukrywam były one dla mnie bardzo ważne - dopiero po tych wynikach powiedziałam wszystkim o ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group