Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badania Genów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MAKOG



Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 11:51 am    Temat postu: Badania Genów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, czy może któs polecić jakieś badania genów, gdzie wysyła się tylko próbki. Chciałbym takie badania zrobić, co prawda znalazłem parę firm tym się zajmującym, ale warto spytać czy ktoś z Was próbował takich rzeczy i która firma najlepsza jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MAKOG



Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 12:49 am    Temat postu: no to sam znalazłem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam poszukałem trochę w internetach i znalazłem nawet ciekawą ofertę na: http://zdrowegeny.pl/ . Wiecie coś może coś na ten temat, albo może któs korzystał z ich usług? Czekam na jakieś opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie ja tez szukam jakiegos sprawdzonego miejsca gdzie mozna wykonac badania genetyczne, moze ktos mi cos podrzuci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego jakie te testy chcesz wykonac i co ma w nich wyjsc Smile Testow jest wiele rodzajów. Ja robilam w Panaceum w Warszawie test igenesis 6, tutaj masz wszystkie ich testy https://panaceum-waw.pl/oferta/testy-genetyczne/ to sobie poczytaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group