Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badania genetyczne nowym orężem w walce z rakiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MariaT43



Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 3:30 pm    Temat postu: Badania genetyczne nowym orężem w walce z rakiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Jeśli w twojej rodzinie często występują nowotwory zwłaszcza w młodym lub w średnik wieku to warto się zastanowić czy nie mają one podłoża genetycznego. Obecnie istnieje możliwość wykrycia licznych mutacji których obecność jest związana z rozwojem nowotworów, np. BRC, NOD, NBS1 i innych. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą [zakaz reklamy na forum] wielu moich znajomych skorzystało z ich oferty i są bardzo zadowoleni z ich usług. Spotkali się z profesjonalną i miła obsługą, ekspercie przeprowadzi odpowiednią diagnostyką służyli informacją i radą, a następnie zalecili profilaktykę, która to ma za zadnienie zmniejszyć ryzyko rozwoju nowotwory oraz umożliwić jego szybkie wykrycie co zapewnia skuteczniejsze leczenie. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KasiaeM124



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też jakiś czas temu zaciekawiłam się tym tematem. Ja swoje badanie genetycznie robiłam na stronie [zakaz umieszczania linków na forum]
Mója mama miała nowotwór jajnika i to zadecydowało o wykonaniu tego badania. Na szczęście u mnie ten mutacji genu nie wykryto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baltor_adam



Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odświeżę temat, ponieważ badania genetyczne pozwalają niemal w 100% odpowiedzieć na pytanie, czy posiadamy mutacje genów, które mogą powodować chorobę nowotworową. Takie badania szczególnie polecane są dla osób które wśród najbliższej rodziny posiadają osoby chore na raka. Takie badanie jest całkowicie bezinwazyjne, a pozwala przygotować się na ewentualną chorobę poprzez właściwą dietę, styl życia i częstsze badania profilaktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group