Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badania astmy oskrzelowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gogaa5



Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 10:38 am    Temat postu: Badania astmy oskrzelowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz rodzinny podjerzewa u mnie astmę oskrzelową i skierował mnie na badania. Jak bd wyglądały takie badania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badań może być kilka, najpopularniejszym badaniem jest spirometria z próbą rozkurczową, prowokacyjne testy wziewne, testy skórne itd. Po takich badaniach lekarze będą mogli stwierdzić w jakim stopniu jesteś i podjąć leczenie, które opierać będzie się na tabletkach i na unikaniu czynników wywołujących.

Pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatrix12



Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - można np. wykonać spirometrie. A miałaś już robione skórne testy alergiczne? Jeżeli nie to pewnie będziesz je miała. Kiedys tez dostałem skierowanie na takie badania i szukałem informacji o nim. W google znalazłem ten artykul [zakaz umieszczania linków]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group