Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Avastin - potrzebuję opinii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nixxa



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 3:02 pm    Temat postu: Avastin - potrzebuję opinii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie. Szukam opinii na temat leku Avastin. Zależy mi zwłaszcza na relacjach osób które miały bezpośrednio styczność z tym lekiem. Będę zobowiązana za wszelką pomoc.

przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
synntos



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam osobę, której podawano avastin oraz później jeszcze inny lek, którego nazwy już niestety nie pamiętam. Efekt był taki, że po kuracji jednym i drugim guz na nerce się zmniejszył a wynik znacznie poprawiły. Trudno zgadywać który lek przyniósł takie wspaniałe efekty, w każdym razie jednoznacznie można stwierdzić, że avastin nie zaszkodził w tym przypadku. Dlatego moim zdaniem nawet jeśli jest cień szansy, że pomoże to należałoby się zdecydować na taką kurację. Jak pewnie wiesz Avastin nie jest tani. Ja kupowałem go ( było to ok. 10 miesięcy temu ) w jednej z aptek juventy w warszawie i wówczas nie udało mi się go nigdzie znaleźć taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nixxa



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Nawet jeśli lek nie wyleczy w 100% to i tak warto go zastosować. Avastin potrzebny jest dla mojego wujka który zmaga się od kilku miesięcy z nowotworem i w końcu lekarz zalecił kurację avastinem. Nie wspomniał natomiast ile takie leczenie może kosztować. W przypadku mojego wujka nie skończy się również na jednej dawce leku, potrzebna będzie większa, a więc koszty również będą niebagatelne. Sprawdzę sobie co oferuje ta apteka juventa już po nowym roku i jeśli rzeczywiście cena jest konkurencyjna to chyba kupimy ten lek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paqla



Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę tylko dodać, że oferta jest nadal aktualna i w sieci juventa można nadal zamawiać avastin w dobrej cenie bo sama zamawiałam w zeszłym tygodniu. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
We_ni



Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę dorzucić od siebie trzy grosze, gdyż mąż przeszedł terapię na amd jak stosowali avastin (teraz chyba do tego celu mieli zaprzestać, znowu coś kombinują, mimo że kuracje działały) i również w tej samej sieci aptek juventy zamawialiśmy lek. Niestety niewiele tak naprawdę aptek oferuje go w tak dobrej cenie, tak szybko i z dostarczeniem do drzwi domu. Terapia zakończyła się powodzeniem i mimo ogromnych nakładów finansowych jakie trzeba ponieść nie żałuje się tych pieniędzy, najważniejsze, że wszystko jest OK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group