Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Atopowe zapalenie skóry (AZS) – badania kliniczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Syn



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 12:18 am    Temat postu: Atopowe zapalenie skóry (AZS) – badania kliniczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Centrum Medyczne Synexus prowadzi aktualnie badanie kliniczne dla pacjentów z Atopowym Zapaleniem Skóry.

W ramach udziału w badaniu klinicznym pacjent otrzymuje bezpłatnie możliwość skorzystania z innowacyjnych terapii, dodatkowej opieki medycznej, bezpłatnych badań.

Badanie prowadzone jest w 5 ośrodkach w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w badaniach przedstawia lekarz podczas wizyty w ośrodku. Udział w badaniach jest bezpłatny. Wizyta w ośrodku nie zobowiązuje do udziału w badaniu.

Zapisy przyjmowane są pod ogólnopolskim numerem tel. 22 2030300

Warszawa, ul. Leszno 12
Wrocław, ul. Swobodna 8a
Katowice, ul. Konckiego 1
Poznań, ul. Głogowska 31/33
Gdynia, ul. Władysława IV 59
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy coś takiego prowadzone jeszcze jest w innych miastach? Ja co prawda smaruje kremem Dermaveel, widze poprawę i to już nawet kolezanki w pracy mi to powiedziały, ale co mi tam jakbym miala skorzystać z terapii dodatkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia90



Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chętnie też się wybiorę, bo chcę jak najwięcej dowiedzieć się o chorobie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to będzie odpowiedni temat Smile ale chciałabym was zainteresować ciekawą akcją społeczną którą prowadzi obecnie La Roche-Posay "Dzielisz się, dzielimy się" jest ona skierowana do osób które chcą pomóc dzieciom z tą właśnie przypadłością. Jedyne co należy zrobić to wstawić swoje selfie z ulubionym produktem La Roche-Posay Smile Za każde 1000 selfie udostępnione dzięki tej aplikacji zostanie fundowana 3 tygodnia kuracja termalna. Także mam nadzieję że znajdziecie dosłownie chwileczkę czasu dla tej akcji Smile dużo nas to nie kosztuje a można pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajna inicjatywa. Sprawa AZS to bardzo upierdliwa sprawa, a fajnie jest mieć poczucie, że można komuś bezwarunkowo pomóc. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group