Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

astma w ciązy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danielka



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:47 pm    Temat postu: astma w ciązy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam na imię Monika i mam 30 lat od roku choruję na astmę. Przez 7 m-cy od diagnozy przyjmowałam Neplit, jednakże po tym właśnie czasie zaczęły występować u mnie efekty uboczne stosowania powyższego leku min: kołatanie serca, drżenie lewej ręki i co najgorsze różnego rodzaju odmienne stany psychiczne tj drażliwość, niepokój, nerwowość oraz nawet stany depresyjne. Po konsultacji z moim pulmonologiem zmienił mi Neplit na Alvesco – i wszystkie efekty uboczne minęły.
Jednakże teraz z mężem planujemy dziecko i z tego co wiem to przyjmowanie Alvesco w ciąży jest nie wskazane? Czy jest to prawda jeśli tak to czy istniej jakiś inny lek, który byłby w „miarę bezpieczny” dla dzidziusia
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group