Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

artro lakotki - czy mogla uszkodzic szew wewnetrzny lakotki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniawenus



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 10:16 am    Temat postu: artro lakotki - czy mogla uszkodzic szew wewnetrzny lakotki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, w sobote 9 lutego mialam artroskopie kolana. Podczas zabiegu lekaarz powiekodzial ze usunal czesc oderwanej lakotki, i zalozyl szew podtrzymujacy - cokolwiek to znaczy. Nie mam ani ortezy, ani gipsu. W instrukcji po zabiegowej jest napisane aby cwiczyc duzo izometrycznie i obciazac kolano do 25% . dwa dni temu chodzilam po domu juz o 1 kuli a dzis boli mnie troche mocmiej operowana stro a przysrodkowa, gdzie juz praktycznie mnie nie bolala... Czy jesli za mocno przeciazylam noge to mogl mi ten szew puscic i operacja poszla na marne? Wizyta kontrolna ze zdjeciem szwow jutro a ja tak sie boje na maxa ze cos popsulam. Dodatkowo lekarz kazal zginac tyle ile moge. Nie chcialabym znowu tego przechdzic Sad( Pytam sie bo wiem ze znacznie roznia sie prcedury rehabilitacyjne miedzy szyciem, a wycieciem lakotki... dodatkowo boli mnie znowu przy zginaniu , ale nie zawsze... moze przeciazylam z bardzo chodzeniem i cwiczeniami? jakie jest prawdopodobienstwo ze szew puscil?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamil_Kaminski



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aniawenus udało Ci się rozwiązać problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniawenus



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamil- nieatety nje, podczas kontroli lekarz powiedzial ze to b male prawdopodobienstwo. Po 2,5 tyg po operacji kazal odstawiac kule. W chwili obecnerj czyli 4 tyg po artro juz chodE bez kul ale boli mnie strasznir miejsce szycia. Dalej siw boje ehhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group