Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Antykoncepcja - skończyłem w środku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Symeq



Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 8:57 pm    Temat postu: Antykoncepcja - skończyłem w środku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witm,
Pisze z małym zapytaniem

Jeżeli moja dziewczyna zaczęła stosować tabletki antykoncepcyjne vibin mini dzisiaj po okresie odrazu i jeżeli dzisiaj brała rano pierwsza tabletkę i wieczorem doszło do stosunku pomiędzy nami i doszedłem bedzie w ciąży czy nie ?
Pytam, proszę o wyrozumiałość...
Bo czytałem ze tabletki działają od razu... chce sie upewnić.
Wiem ze wizyta u lekarza bedzie najlepszym rozwiązaniem ale za nim pojadsiemy chce wysłuchać tutaj opini
Dziękuje z góry !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki działają od razu pod warunkiem, że bierze się je w 1 dzień okresu, a nie tuż po okresie. Jeśli rozpoczęła w inny dzień niż 1, to powinniście się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kociczka80



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak mowi yaska... jesli w pierwszy dzien okresu to po pierwsze podczas okresu nie zachodzi sie w ciaze a po drugie tak wlasnie powinno sie brac i ciazy nie bedzie.;. natomiast jesli zaczela brac po skonczeniu okresu w trakcie cyklu itd to wtedy trzeba jeszcze gumki.. ja biore tabletki (belara) od dawna i tez mialam wiele pytan na poczatku i watpliwosci.. dobrze ze pytasz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group